Orientační běh - SK Kamenice

První trénink venku

Včera byl první trénink venku. Šárka Valášková na to sice na předchozím tréninku upozorňovala, ale Praha 6–10 zrovna měla prázdniny. Pro jistotu to ještě napsala do plánu. Ale kdo čte plán…. Upřímně jsem čekal, kdo skončí u tělocvičny. Že to ovšem bude zrovna Vašek by mě vůbec nenapadlo.

Trénink byla linie(pro nezasvědcené-na mapě je vyznačená pouze trať, která se má proběhnout a podél níž jsou kontroly, jejichž polohu si máte zapamatovat a nakonec zakreslit do mapy). Trať A-dorostenci byla dlouhá 6,5 km. Díky řádení kůrovce a orkánu se to na Kozlíku od podzimu rapidně změnilo. Kontrol na trati bylo 15(nevěděli jsme) a byly stavěny i podél cest. Nenapadlo mě, že by tam mohly být, protože, když se loni běhaly linie, bylo na trati 7 kontrol. Našel jsem 10 kontrol z patnácti, ale dvě jsem zapomněl po doběhu zakreslit. Trať stavěl Vojta Semík a Bára Škvorová. Háček byl v tom, že oba stavěli ve svém náběžném směru, takže kolem pár kontrol schovaných za stromem člověk zkrátka proběhl a nic mu nebylo divné.

kozlík-9.3.

««« Předchozí text: Velká pařba v černý garáži u Strakáčů - 2. část Následující text: První letošní závod- Jarní sprint »»»

Dan Šafka | 10-03-2007 06.46 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 274x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.