Orientační běh - SK Kamenice

Jarní Pohár

Sraz s Fandou byl v půl osmé ráno na Smíchovském nádraží. Když se Fanda ve čtvrt na devět objevil, zjistil jsem, že celou dobu kufroval někde v Braníku. Do Hradce Králové jsme dojeli docela v pohodě, až na jednu špatnou odbočku na obrátku trolejbusů.

Mě, Juráše, Michala i Tomáše Rusého přihlásil Fanda do H21D(7 km, 30m převýšení). Jitka šla D21B(8km) a Šárka Rusá D21D(5km) Startovali jsme vesměs do startovního času sto. Až na Fandu, který startoval ve 135 na trať dlouhou 25 km. Běžel to asi 160 minut, a tak jsme na něj čekali asi dvě hodiny. Potom jsme jeli do bazénu v Hradci, kde byla pára, sauna, bar, skříňky na čipy, tobogán, výřívka, solárium a hodně lidí. Po bazénu jsme vyrazili do centra a po chvíli hledání irské hospody jsme místo ní našli hospodu Na Hradě, kde nás překvapili nízké ceny a obří porce. Za 118 korun jsme se každý i s pitím najedli k prasknutí. Pak jsme vyrazili do školy, kde jsme se ubytovali do tělocvičny. Fanda chtěl jít na Vraťte láhve a Juráš s Michalem a Šárkou do města, kde ještě nabrali Vaška, který přijel vlakem z Prahy(resp. Pyšel).

««« Předchozí text: První letošní závod- Jarní sprint Následující text: Mudrlantský OB »»»

Dan Šafka | 18-03-2007 17.43 | Závody | trvalý odkaz | tisk | 307x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.